Contact

Contactgegevens

Kommer biedt je graag een complete service. Je kunt ons e-mailen of bellen voor direct contact. Ook op social media zijn wij te vinden en doen wij ons best je vragen te beantwoorden. Wat je vraag ook is, Kommer staat voor je klaar.

Persoonlijk contact

Persoonlijk contact vinden wij belangrijk. Ben je op zoek naar een bepaalde afdeling of persoon? Bekijk alle medewerkers onderaan deze pagina.

Medewerkers
  • Warehousing & Repacking

  • Adres
  • Ambachtsweg 24
  • 3771 MG Barneveld
  • Nederland
  • Feed logistics & Handling solutions

  • Adres
  • Ambachtsweg 24
  • 3771 MG Barneveld
  • Nederland
  • Customs

  • Adres
  • Ambachtsweg 20
  • 3771 MG Barneveld
  • Nederland
  • Forwarding

  • Adres
  • Ambachtsweg 20
  • 3771 MG Barneveld
  • Nederland

Medewerkers

Wim
van Kommer

Algemeen Directeur wim@kommer.nl 033-2542505

Marianne
van Kommer

HR Manager marianne@kommer.nl 033-2542525

Ernst
van Kempen

Operationeel Directeur ernst@kommer.nl 033-2542534

Victor
Harsveld

Finance Manager victor@kommer.nl 033-2542501

Paul
van Doornik

Transport
Planner Silo@kommer.nl 033-2542504

Job
Verbeek

Transport
Planner Planning@kommer.nl 033-2542502

Jessy
Uyleman

Transport
Planner Planning@kommer.nl 033-2542500

Cihan
Yücel

Warehousing
Logistiek Manager outbound.warehousing@kommer.nl 033-2542523

Sandra
de Roeck

Warehousing
Medewerker Customer Service outbound.warehousing@kommer.nl 033-2542532

Ellen
Bakker

Warehousing
Medewerker Customer Service outbound.warehousing@kommer.nl 033-2542503

Luke
van Essen

Warehousing
Medewerker Customer Service inbound.warehousing@kommer.nl 033-2542520

Eelco
Derksen

Customs
Douane Declarant Customs@kommer.nl 033-2542509

Yvonne
de Bruyn

Customs
Douane Declarant Customs@kommer.nl 033-2542528

Carolien
Daniëls- Evers

Customs
Douane Declarant Customs@kommer.nl 033-2542527

Jacco
Thomassen

Forwarding
Internationaal Container Planner Shipping@kommer.nl 033-2542526

Corien
Groenevelt

Forwarding
Forwarder Import Shipping@kommer.nl 033-2542521

Celinda
Zeevat

HR Medewerker hr@kommer.nl 033-2542530

Renate
Goezinne

KAM Manager Kam@kommer.nl 06-27083668

Gerike
van de Krol

Medewerker Procesoptimalisatie Gerike@kommer.nl 06-27083658

Mark
Luchtmeijer

Functioneel Beheerder mark@kommer.nl 033-2542524

Agnieszka
van Woudenberg

Medewerker facturatie agnieszka@kommer.nl 033-2542508

Caroline
Kok

Medewerker facturatie caroline@kommer.nl

Gaylah

In geval van nood

+31 (0)6-27083672

Vacatures

Voor ons mooie informele familiebedrijf zijn wij bijna altijd op zoek naar nieuwe gemotiveerde collega’s.

Bekijk alle vacatures

informatie opvragen?

Stuur bericht +31-(0)33-254 2525