Contact

Contactgegevens

Kommer biedt je graag een complete service. Je kunt ons e-mailen of bellen voor direct contact. Ook op social media zijn wij te vinden en doen wij ons best je vragen te beantwoorden. Wat je vraag ook is, Kommer staat voor je klaar.

Persoonlijk contact

Persoonlijk contact vinden wij belangrijk. Ben je op zoek naar een bepaalde contactpersoon of afdeling? Bekijk alle medewerkers onderaan deze pagina.

Medewerkers
  • Warehousing & Repacking

  • Adres
  • Ambachtsweg 24
  • 3771 MG Barneveld
  • Feed logistics & Handling solutions

  • Adres
  • Ambachtsweg 24
  • 3771 MG Barneveld
  • Customs & Forwarding

  • Adres
  • Ambachtsweg 20
  • 3771 MG Barneveld

Volg Kommer ook op social media!

Medewerkers

Paul van Doornik

Silo planning silo@kommer.nl 033-2542504

Alex van de Bunt

Huif planning planning@kommer.nl 033-2542500

Job Verbeek

Huif planning planning@kommer.nl 033-2542502

Remco Legel

Warehousing (In) inbound.warehousing@kommer.nl 033-2542509

Mischa van Werken

Warehousing (In) inbound.warehousing@kommer.nl 033-2542522

Sheila Butselaar

Warehousing (Uit) outbound.warehousing@kommer.nl 033-2542503

Cihan Yücel

Warehousing (Uit) outbound.warehousing@kommer.nl 033-2542523

Eelco Derksen

Customs & Forwarding customs@kommer.nl 033-2542509

Mischa van Werken

Customs & Forwarding customs@kommer.nl 033-2542522

Marianne van Kommer

Customs & Forwarding customs@kommer.nl 033-2542525

Agnieszka Woudenberg

Facturatie agnieszka@kommer.nl 033-2542508

Armina Nisjnik

HR armina@kommer.nl 033-2542523

Henri van de Ruitenbeek

Manager Finance henri@kommer.nl 033-2542501

Edwin te Kampe

Operationeel Manager edwin@kommer.nl 033-2542520

Wim van Kommer

Directie wim@kommer.nl 033-2542505

Vacatures

Voor ons mooie informele familiebedrijf zijn wij bijna altijd op zoek naar nieuwe gemotiveerde collega’s.

Bekijk alle vacatures

informatie opvragen?

Stuur bericht+31-(0)33-254 2525