Contact

Contactgegevens

Kommer biedt je graag een complete service. Je kunt ons e-mailen of bellen voor direct contact. Ook op social media zijn wij te vinden en doen wij ons best je vragen te beantwoorden. Wat je vraag ook is, Kommer staat voor je klaar.

Persoonlijk contact

Persoonlijk contact vinden wij belangrijk. Ben je op zoek naar een bepaalde contactpersoon of afdeling? Bekijk alle medewerkers onderaan deze pagina.

Medewerkers
  • Warehousing & Repacking

  • Adres
  • Ambachtsweg 24
  • 3771 MG Barneveld
  • Nederland
  • Feed logistics & Handling solutions

  • Adres
  • Ambachtsweg 24
  • 3771 MG Barneveld
  • Nederland
  • Customs & Forwarding

  • Adres
  • Ambachtsweg 20
  • 3771 MG Barneveld
  • Nederland

Medewerkers

Paul van Doornik

Silo planning silo@kommer.nl 033-2542504

Tijmen Heinen

Forwarding & Shipping forwarding@kommer.nl 033-2542522

Mark Luchtmeijer

Planner in- en outbound inbound.warehousing@kommer.nl 033-2542526

Carolien Daniëls- Evers

Declarant import.customs@kommer.nl 033-2542527

Job Verbeek

Huif planning planning@kommer.nl 033-2542502

Remco Legel

Forwarding & Shipping shipping@kommer.nl 033-2542521

Cihan Yücel

Logistiek Manager outbound.warehousing@kommer.nl 033-2542523

Eelco Derksen

Declarant/ Customs customs@kommer.nl 033-2542509

Yvonne de Bruyn

Declarant/ Customs customs@kommer.nl 033-2542528

Vera Kaak

Declarant/ Customs customs@kommer.nl 033-2542529

Marianne van Kommer

Customs & Forwarding customs@kommer.nl 033-2542525

Agnieszka Woudenberg

Administratief medewerker agnieszka@kommer.nl 033-2542508

Armina Nisjnik

HR armina@kommer.nl 033 2542507

Victor Harsveld

Manager Finance victor@kommer.nl 033-2542501

Edwin te Kampe

Operationeel Manager edwin@kommer.nl 033-2542520

Wim van Kommer

Directie wim@kommer.nl 033-2542505

Vacatures

Voor ons mooie informele familiebedrijf zijn wij bijna altijd op zoek naar nieuwe gemotiveerde collega’s.

Bekijk alle vacatures

informatie opvragen?

Stuur bericht+31-(0)33-254 2525